Hakkımızda

ZG Tasarım

ZG Tasarım olarak;

ZG Tasarım marka değerimizle, çağın ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veriyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe ve vizyonla birlikte geniş yelpazede sunduğumuz seçeneklerimizde, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerin taleplerini yanıtlıyoruz. Web tasarım, yazılım ve mobil kategorilerinde aktif olarak sunduğumuz ayrıcalıklı seçeneklerin tamamında en iyi sonuçları beraberimizde getirmekteyiz. Sektörün lider isimlerinden biri konumuna ulaşmış olmamızın farkını ilk andan itibaren gösteriyor olmamız sayesinde, benzersiz seçeneklerden oluşan çalışmalara sahibiz.

Neler Yapıyoruz?

Web Tasarım

Web tasarım, bireysel ve kurumsal açıdan oldukça önemli bir konumda değerlendirilmelidir. Arama motoru kriterlerine uygun aynı zamanda kullanılabilirlik açısından gelişmiş yapıda olan internet sitelerinin oluşturulmasında ZG Tasarım olarak uzman tasarımlar gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel seviyede öncelikli şekilde kullanıcı ihtiyaçlarını ön planda tutarak gerçekleştirdiğimi tasarımların her birinde memnuniyetinizi de sağlıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz tasarımların tamamında beklentilerinizi ilk andan itibaren karşılamayı başaran seviyede hizmet olanağını sunuyoruz. Basit görünümlü tasarımlardan başlayarak çok sayfalı gelişmiş tasarımlara kadar tamamen ihtiyaçlar doğrultusunda ZG Tasarım markamızla aktif hizmet olanağınız sahibiz.

Yazılım

Yazılım kategorisinde firmaların ihtiyaç duydukları yazılımları panelleri, arayüzleri ve çok daha fazlasını sahip olduğumuz üst düzey çalışmalar sonucunda gerçeğe dönüştürüyoruz. Her sektörde ihtiyaç duyulan yazılımlara yönelik verdiğimiz hizmette dünyanın en çok kullanılan yazılım dilleriyle çalışıyoruz.

Mobil

Mobil uygulama geliştirmede sahip olduğumuz ayrıcalıklı çalışma anlayışımızın farkını hızlı ve gelişmiş seçeneklerimizle sunmayı başarıyoruz. ZG Tasarım ekibi olarak sahip olduğumuz profesyonelliği mobil kategorisi için de üstün seviyede sunuyoruz.

Neyi Hedefliyoruz?

Türkiye’de aktif olarak dijital ajans konumunda, müşterilerimizin her biri için özgün geliştirmeler sunmayı hedefliyoruz. Strateji odaklı, yenilikçi ve bunlara ek olarak çağın gerekliliklerine uyum sağlayan hizmetler sunma olanaklarıyla gelişimimizi devam ettirmeyi hedefliyoruz. Günümüzün dijital çağında en çok talep edilen hizmetli sunmada sürekli olarak ileriye yönelik olarak düşünce anlayışımızı geliştirme hedefine sahibiz. Markalar için çözümler oluşturmayı temel ilke edindiğimiz çalışma anlayışımızda, dijital projeleri uzmanlıkla üretmeye devam etmek için standartlarımızı her zaman ileriye taşıyoruz. Mevcut hedefimiz, dijital ajans markası olarak tüm talepleri karşılayarak ileriye dönük hizmetler sunmak.